سالنما

اوقات شرعی
    اوقات شرعی به افق
  • اذان صبح :
  • طلوع آفتاب :
  • اذان ظهر :
  • غروب آفتاب:
  • اذان مغرب:
نمایش آی پی
50.17.56.128
United States
اخبار و تازه ها
درگذشت خیر والامقام حاج ابراهیم عباسی
اطلاعیه پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی جناح
دانشجوی عزیز و گرامی : ضمن عرض تبریک قبولی شما در آزمون و آرزوی موفقیت و پیروزی در تمام مراحل زندگی ، امیدواریم که در دانشگاه آزاد اسلامی جناح با طی کردن قله های علم و معرفت ، توفیق خدمت به مردم و کشور عزیزمان را داشته باشید . به اطلاع می رساند در راستای تسهیل امور ثبت نام ، پذیرفته شدگان عزیز در صورت تمایل می توانند فرمهای ثبت نام را از لینک زیر دانلود کرده و پس از تکمیل کردن به همراه مدارک مورد نیاز به دانشگاه ارائه دهند .
برنامه انتخاب واحد نیمسال مهر ۹۵-۹۴
شروع ثبت نام نیمسال تابستان و حداکثر تعداد واحد قابل اخذ جهت اطلاعات بیشتر بروی لینک خبر کلیک نمایید
سازمان خیرین آزاد اندیش دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان(سخا) جهت حمایت مالی از دانشجویان یتیم و بی سرپرست و معرفی آنان به خیرین ارجمند نیازمند مدارک مستند دانشجویان برای ارایه و جلب مشارکت خیرین می باشد
دروس تربیت بدنی ۱ و ۲ تغییر نام یافت
برنامه شروع کلاس های نیمسال دوم ۹۳
قابل توجه اساتید و دانشجویان محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناح پایگاه اطلاع رسانی اداره آموزش با آدرس اینترنتی زیر راه اندازی شد . عزیزان میتوانند با مراجعه به آن از برنامه های کلاسی ، آخرین وضعیت برگزاری کلاس ها ، اخبار و اطلاعیه های مهم اداره آموزش و ... بازدید نمایند
دومین نشست شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور رییس و معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی، جمعی از دانشمندان و صاحب نظران عالی رتبه حوزه فرهنگی برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور چهاردهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از سه طرح پژوهشی واحدهای کرج، رودهن و قزوین رونمایی کرد.